Alo Kurye Motorlu Hızlı Kurye

Eminönü / Merkez / İstanbul Bu firma 277 defa görüntülenmiştir! Eminönü / İstanbul
Firma Adı: Alo Kurye Motorlu Hızlı Kurye Telefon Numarası: 0212 220 00 00 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: alokurye.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Her türlü gönderim işlerinizde Alo Kurye ile gönül rahatlığı ile irtibat kurabilirsiniz. Eğer firmamızla çalışmak isterseniz hemen sitemizi ziyaret ederek kayıt yaptırabilirsiniz. Tüm gönderiniz hız kavramı dahilinde ilgili yere gönderilecektir.

Gönderilerinizin niteliğine göre hizmet aracımız belirlenmektedir. Bu açıdan motorlu kurye seçeneği 20 ds ve 10 kilograma kadar olan gönderileriniz için geçerlidir. Böyle bir hacimsel ağırlığa ya da büyüklüğe sahip gönderiniz motor kurye aracılığıyla hızla ve güvenle gitmesi gereken yere gidecektir. Sonrasında ise size rapor gönderilecektir. Çalışma sistemimiz tamamen profesyonel şekilde tasarlanmıştır. Bu sistemin odağında da müşteri memnuniyeti yatmaktadır.
Firmamızın genel prensibi olan hız kavramı motorlu kuryelerimiz için de geçerlidir. 4 saat içinde gönderiniz ilgili kişilere teslim edilir ve size teslim edildi raporu gönderilir. Motorlu kurye sizden gelen haber sonrası hizmeti en üst noktaya taşıyabilmek için var gücüyle çalışır.
HİZMETLERİMİZ
ŞEHİRİÇİ İSTANBUL HIZLI TESLİMAT MOTORLU KURYE ,
ŞEHİRLERARASI HIZLI TESLİMAT ,
ÖZEL SAHA OPERASYONLARI ,Yorum Ekle