Ckl Taşımacılık A. Ş.

Mevlana Mah. Sultan Selim Cad. Serinyuva Apt. No:7 / 20 Bu firma 508 defa görüntülenmiştir! Esenyurt / İstanbul
Firma Adı: Ckl Taşımacılık A. Ş. Telefon Numarası: 05412138939 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: ckltasimacilik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Güvenli ve ekonomik nakliye hizmetleri, eşya taşımacılığı için uzman ve ekonomik çözümler için Ceyhan Taşımacılık önemli avantajlar sunuyor. Nakliye hizmeti almak için her zaman tercih edebileceğiniz özel hizmetler ile eşya taşımak zor olmaktan çıkıyor ve kolay hale geliyor.

Eşya taşımak çoğu zaman zor olmasına karşılık, sunulan profesyonel nakliye hizmetleri sayesinde eşya sahipleri bu süreci çok kolay şekilde atlatabiliyorlar. Uzman ve yüksek kalite hizmet anlayışı nakliye firmaları arasında üstün kalitesi ile öne çıkan firmamız tarafından sunulan tüm nakliye hizmetlerinde yüksek kalite standartları korunmaktadır.

Hem ev hem de iş yerleri için pratik ve hızlı eşya taşımacılığı sunan ekibimiz ile birlikte eşyalar kolayca yeni adreslerine ulaşabiliyorlar. Nakliyeyi sadece bir noktadan bir noktaya eşya taşımak olarak görmeyen hizmet anlayışımız ile her zaman güvenli ve uygun fiyatlar ile çözümler bulabilirsiniz.

Günümüz teknolojik imkânları ve deneyimli ekip tarafından sunulan hizmetler;

• Evden eve nakliyat
• Ofis taşımacılığı
• Şehir dışı nakliyat
• Parça eşya taşımacılığı
• Depo taşımacılığı
• İstanbul şehir içi nakliye

Şeklinde tüm eşya taşımacılığına yönelik olarak geliştirilen hizmetleri içeriyor. İhtiyacı en iyi karşılayacak hizmetler eşya taşımacılığı için en uygun çözümleri sunan firmamız eşya taşımacılığının her alanında kolaylık sağlıyor. Evden eve nakliyat hizmeti eşyaların eski adresinden yeni adreslerine hızlı, güvenli ve günümüz çözümlerine uygun şekilde yapılıyor. Bu sayede yeni eve taşınmak, eşya sahipleri için bir sorun olmaktan çıkıyor.

Eşya sahipleri sürecin hiçbir kimse müdahil olmayarak stresli geçebilecek bu dönemi rahat bir şekilde geride bırakıyorlar. Ofis eşyaları özellikle değerli oldukları için çok daha özenli koruma sağlanarak hiçbir eşyanın zarar görmeden yeni adresine taşınması da ofis taşımacılığı ile mümkün oluyor.

Yüksek katlarda olan ofisler için de asansörlü taşımacılık hizmeti gibi günümüz teknolojik imkânlarını en iyi yansıtan hizmetler sağlanıyor. Öğrenciler ve yaşlılar başta olmak üzere az eşyası olanların eşyalarının belirlenen noktaya taşınması da parça eşya taşıma hizmeti ile olanaklı hale geliyor.

Daha kapsamlı eşyaların olduğu depo gibi alanlar için de depo taşımacılığı hizmetleri önemli çözümler sağlıyor. CKL Taşımacılık şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetlerinde eşyaların güvenli, sigortalı, hızlı ve pratik yöntemler ile yeni adreslerine ulaşmalarını sağlıyor.

Uygun nakliye fiyatları sayesinde de müşterilere ekonomik çözümler sağlıyor.Yorum Ekle