Mehmet Fatih Baltacı Mm Taşımacılık

Kartal Kordonboyu Mah. Çilek Sok. No:1, Horizon Projesi Kartal Sahil, 34860 Bu firma 522 defa görüntülenmiştir! Kartal / İstanbul
Firma Adı: Mehmet Fatih Baltacı Mm Taşımacılık Telefon Numarası: 05427813528 GSM Numarası: 05427813528 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.mmtasimacilik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

MM taşımacılık Mehmet Fatih Baltacı desteği ile 2015 yılında kurulmuştur, 1984 doğumlu olan firma sahibi sizlere, Anadolu yakası başta olmak üzere Avrupa yakasında taşımacılık hizmeti yapmaktadır, evden eve taşımacılık, kartal evden eve taşımacılık, pendik evden eve taşımacılık yanı sıra, Parsiyel Taşımacılık Komple Yük Taşımacılığı Parsiyel Nakliyat Türkiye’nin Her Yerine Parsiyel Taşıma hizmeti sunmaktadır, Firma ile iletişime geçerek randevu oluşturarak hızlı bir şekilde dilediğiniz şehir ve yerden taşıma ve nakliye işlemi yapabilirsiniz.

Evden eve nakliye 'de temizlik ve sağlık bilgisi kurallarına uyulmaktadır, birden fazla araç gerektiği zaman araçlar sizin için birden fazla şekilde hazır halde dilediğiniz Saat'te bulunmaktadır.

İstanbul'un an nadide firmaları içinde olan firma bireysel ve özel sektörün yanı sıra şahıslar içinde hizmet vermektedir.
Ofis taşımacılığı hizmeti için bizlerden destek isteyebilirsiniz.


Yorum Ekle