Düzce Naz Halı Koltuk Yıkama

Kazukoğlu Mah Merkez Sok No:3887 Düzce Merkez Bu firma 530 defa görüntülenmiştir! Merkez / Düzce
Firma Adı: Düzce Naz Halı Koltuk Yıkama Telefon Numarası: 05427920081 GSM Numarası: 05422320081 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: nazhali.site123.me/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

BORAKS KATKILI ŞAMPUAN:
Boraks; su, oksijen, sodyum ve bordan meydana gelen antiseptik antifungal,koku giderici ve dezenfaktan özellikleri olan doğal bir mineraldir.


Boraks Katkısı Konsantre Era 111 Halı Şampuanının gücüne güç katmaktadır.
Boraksın Halı Şampuanında doğru formülüze edilişinde, ülkemizde bilgi birikimine sahip tek Firma Era 111 Halı Şampuanı üreticisi Sabuncuoğlu Kimya dır.


Aylar süren denemelerde Boraks katkılı Era 111 Halı Şampuanı ile yıkanan halıların parlaklık oranlarında artış, lekeler ile daha etkili mücadele, suyun iyon yapısındaki bozunma nedeni ile daha az ürün kullanımı ve daha etkili sonuçlar elde edilmiştir, ve bu durum aşağıda görebileceğiniz Ege Üniversitesi Raporu ile kanıtlanmıştır.


Era 111 moleküllerinin kiri yapıştığı yüzeyden koparıp su ortamına taşıması:

Kirli bir halı Era 111 ile fırçalandığında Era 111 in hidrofobik kısmı (uç kısmı) kir ile etkileşir, onları sarar ve kire tutunur.

Diğer taraftan Era 111 moleküllerin hidrofilik kısımları (baş kısmı) su molekülleri ile kuvvetli şekilde etkileşip kirlerle etkileşmez.

Eksi olan baş kısımların, su molekülünün kısmi olarak artı yüklü olan hidrojenleri tarafından çekilmesi sureti ile Era 111 kiri bulunduğu ortamdan çekmiş ve suya geçmesini, çözünmesini sağlamış olur.

Böylece kir hav arasından (yapıştığı dip ve yüzeyden) ayrılmıştır.Yapıştığı dipten ayrılan kir ve yağlar gelberi yapmak sureti ile uzaklaştırılarak tam bir temizlik sağlanır.

Kir yüzdürme özelliği olarak da nitelendirilen bu özellik Era 111 in sahip olduğu aktif köpük formülasyonunun bir sonucudur.Yorum Ekle