Küçükçekmece Halı Yıkama

B. H. Paşa Mah. Erhan Çavuşoğlu Cad. No:36 / A Gaziosmanpaşa / İstanbul Bu firma 370 defa görüntülenmiştir! Küçükçekmece / İstanbul
Firma Adı: Küçükçekmece Halı Yıkama Telefon Numarası: 05322846769 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: kucukcekmecehaliyikama.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Küçükçekmece halı yıkama olarak biz, siz değerli müşterilerimizin temiz ve hijyenik ortamlarda yaşaması adına elimizden gelenin en iyisini yapmak ve sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Küçükçekmece Halı Yıkama için çok önemlidir.

7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

İstanbul’un her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak. Ya da kucukcekmecehaliyikama.com üzerinden randevu oluşturmak.

Ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkanıp parfüm ve poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.

Küçükçekmece Halı Yıkama firması olarak bizi arayın farkı yaşayın.Yorum Ekle