Promosyon Çanta Sepeti

Veliefendi Mahallesi, Yeşilyol D Sokak No:52 / 54 A Bu firma 477 defa görüntülenmiştir! Zeytinburnu / İstanbul
Firma Adı: Promosyon Çanta Sepeti Telefon Numarası: 0 212 582 59 99 GSM Numarası: 0 553 853 24 33 Faks Numarası: 0 212 582 59 99 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.promosyonsirtcantasi.net
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Promosyon Sırt Çantası

Promosyon sırt çantası imialatı yapan firmamız İstanbul Zeytinburnu çanta imalatçıları arasında kaliteli ve kullanışlı promosyon çanta üretimi hzmeti vermektedir. Türkiye'de promosyon çanta sektörüne yön veren firmamız bir çok ilde şubesiyle siz değerli halkımazın çanta ihtiyacını karşılamaktadır. Promosyon sırt çantaları, promosyon dalında en çok tercih edilen çantalardır.
Aralarından istediğinizi tercih edebileceğiniz geniş promosyon sırt çantası seçenekleri çanta imalatçıları arasında söz sahibi olan Promosyon Çanta Sepeti,promosyon ham bez çanta,kongre çantası, promosyon laptop evrak çantası ve kişiye özel çantalar imal etmektedir.
Sırt Çantası Bakımı
Zamanla, kir ve kum gibi toz zerrecikleri fermuar aralarını tıkayarak çantanın kapanmasını önler. Bu gibi durumları olmasını önlemek için, sırt çantası fermuarlarınızı yılda iki kez temizleyin ve hafif yağlayın. Bunu özellikle tozlu ve toprak alanlarda çalışanların yapması gerekir. Fermuarları temizlemek için: Çanta fermuarlarını suyla fırçalayın; bunu yapmak için kullanmadığınız diş fırçaları kullanabilirsiniz. Fermuarları yağlamak için: Silikon sprey, balmumu veya fermuar yağı kullanın. Sırt çantanızı kapasitesinin üzerinde doldurmayın. Çantalara aşrı yükleme yaptığınızda en ufak bir basınçla sırt çantası fermuar veya dikiş bölümlerinden patlama yapabilir. Çantalara kesici yada delici alet koymak istediğinizde, bu aletleri öncelikle keskin ve sivri uçları kalın malzemelerle kaplayın.


Yorum Ekle