Serhat Tekstil

Telsiz Mah Dursun Kılıç Cad No:44 Zeytinburnu İstanbul Bu firma 430 defa görüntülenmiştir! Zeytinburnu / İstanbul
Firma Adı: Serhat Tekstil Telefon Numarası: 02125109956 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: serhattekstil.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

1998 yılında kurulan Serhat Tekstil, tekstil sektöründe güçlü alt yapısı ve geniş pazar ağıyla her geçen gün alanında hızla büyüyen ve tercih edilen üretici firma olmaktadır.Yurt içi ve yurt dışında üst düzey müşterilere hizmet veren firmamız kalite ve hızlı hizmet anlayışını baz almıştır.

Örme kumaş alanında üretim yapan Serhat Tekstil, 12 ay boyunca sürekli yenilenen koleksiyonları ile firmaların ar-ge ve tedarik kısımlarında listenin en üst sıralarında yer almayı başarmıştır.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri içerisinde en iyi kalitede kumaş üretimi sağlamaktadır.

Ağırlıklı olarak , Fransa, Rusya, Ukrayna, Polonya, Bulgaristan, Sırbistan ve İtalya bölgelerine ihracat yapmaktadır.

Serhat Tekstil, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş çalışanlar ile oluşturulan katma değerin, gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle insana ve topluma fayda sağlamak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz, yenilikçi bakış açımızı kattığımız kaliteli ürünlerimiz ve özel tasarım desenlerimizle dünya markasına yön veren markaların ilk tercihi olmaktır.Yorum Ekle