Sun Tekstil - Jimmy Key

Yedi Eylül Mahallesi Celal Umur Caddesi 6 / E Torbalı / İzmir, Torbalı, İzmir Bu firma 419 defa görüntülenmiştir! Torbalı / İzmir
Firma Adı: Sun Tekstil - Jimmy Key Telefon Numarası: 08502777070 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://www.jimmykey.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 36 mağaza ve internet mağazasından hizmet vermektedir.

Jimmy Key farklı ve moda giyinmeyi tercih edenlere; rahat, spor fakat şık imaja sahip, her zaman stil sahibi, eğlence ve dinamizm içeren, günlük ve rahat giyim tarzında ürünler sunmaktadır. Jimmy Key, mağazacılık alanındaki deneyimini her geçen gün artan satış noktaları ile ürünlerini tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Jimmy Key 'i müşterileri tarafından aranan ve ilk tercih yapan kriter, anahtar parçalarla kombine elverişli, yüksek kalitede, moda ile uyumlu ürünleri sunmasıdır. Jimmy Key, dünya trendleri ile uyumlu, rahat ve şık ürünleri yüksek kalite standartları ile üretir. Aksesuarlarla rahatlıkla kombinlenebilen, güçlü temel ürünleri ulaşılabilir fiyat anlayışı ile bünyesinde barındırır.


Yorum Ekle