Nolto Bilişim Ve Telekomünikasyon

Yukarı Dudullu Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No:806 Kat:4 D:14, Dalçık İş Merkezi, 34775 Ümraniye / İstanbul Bu firma 397 defa görüntülenmiştir! Ümraniye / İstanbul
Firma Adı: Nolto Bilişim Ve Telekomünikasyon Telefon Numarası: 0216 912 13 14 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: nolto.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Ürün Karşılastırması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Video konferans ekipmanını değerlendirirken bir ürünün diğerinden nerede farklı olduğunu belirlemenize yardımcı olması için şu dört temel faktörü göz önünde bulundurun:

Ses kalitesi ve video kalitesi çok önemlidir. Çoğu tedarikçi, yüksek kaliteli video konferansın üretkenlikten ödün vermeden seyahat / yüz yüze toplantıların yerini alabilmesi için ses ve görüntü akışlarını olabildiğince gerçekçi hale getirmeye çalışır. Ancak, ürünler arasında ses ve video kalitesinde farklılıklar olabilir.
Performans yalnızca toplantıların kalitesini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda BT yöneticilerinin ekipman sorunlarını gidermek için ne kadar zaman harcaması gerektiğini de belirler. Performans aygıttan aygıta da değişebilir.
Web konferans yazılımı , VoIP sağlayıcıları , randevu planlama işlevselliği vb. İle birlikte çalışabilirlik, alıcılar için bir diğer önemli husustur. Daha geniş alanlar ve gruplar için birden fazla kamera ve / veya mikrofon ekleyerek yükseltme yeteneği de önemlidir. Video konferans ekipmanı satın almadan önce, halihazırda uyguladığınız yazılımların satın almayı planladığınız donanımla uyumlu olup olmadığını kontrol edin.
Konferans katılımcılarını yüz yüze bağlamanın yanı sıra, bazı video konferans ekipmanları kullanıcıların mobil cihazlarından veya bilgisayarlarından grupla içerik paylaşmasına olanak tanır. İşletmenizdeki son kullanıcıların bu işlevselliğe ihtiyacı varsa, satın aldığınız ekipmanın bu özelliğe sahip olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.
Konferans Sistemleri Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?
Gerçeğe yakın HD video kalitesi
HD ses kalitesi, birden fazla mikrofon desteği
Web konferans yazılımı ile birlikte çalışabilir
VoIP hizmetleriyle birlikte çalışabilir
Kendi kendine teşhis ve kolay sorun giderme
Oda rezervasyonu, takvim ve zamanlama
Zamanlanmış etkinlik hatırlatıcıları
Yazılım platformuna olay kaydı, video servisi
Dinamik duyarlı video kamera (hoparlöre odaklanma)
Çoklu monitör (örn. Çift ekran) desteği
Ekran paylaşımı, web konferansı türü özellikleri için destekYorum Ekle