Blackmoon Villa & Hotel

Şükrüpaşa Mahallesi, Jandarma Üsteğmen Ahmet Altın Caddesi No:11, 22030 Edirne Merkez Bu firma 538 defa görüntülenmiştir! Merkez / Edirne
Firma Adı: Blackmoon Villa & Hotel Telefon Numarası: 05468100045 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: blackmoonturkey.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan karayolu üzerinde yer alan sınır şehri Edirne, Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu eşsiz jeopolitik önemi ile Yüzyıllara ev sahipliği yapmış olan bu büyülü kente tatilinizi geçirmek istemez misiniz?

Biz bu serüvende Göncü Grup olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle Türkiye’nin en önemli turizm cazibe merkezlerinden biri olan Edirne’mizde 3 hotel ile misafirlerimize ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

Yaklaşık 90 yıl boyunca Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olan tarihi açıdan zengin Şehrimizin merkezinde yer alan Taşhan Hotel, Mimar Sinan tarafından yapılan ve kültürel mirasına bağlı kalınarak restore edilen 500 yıllık eşsiz yapıyla göncü grubun kalitesiyle Huzurlu atmosferi, konforlu odaları ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlar.

Bölgesinin tam ortasında bulunan Göncü Grup imzalı BLACKMOON VİLLA suit, tüm ihtiyaçlar ve konfor düşünülerek özenle dekore edilmiştir hem evinizden farksız, hem de huzur konfor ve lüksü doruklarda hissedebileceğiz süitlerimiz belki de sizi dışarıda ki bu güzelliklerden mahrum bile bırakabilir.

Sultanlar şehri olarak ta anılan Edirne’nin en iyi lokasyonlarından birine sahip olup misafirlerimizin konfor ve rahatlığı düşünülerek, modern tasarıma uygun olarak dizayn edilmiş Göncü Grup farkını hissedeceğiz CONCEPT ROYAL otelimiz huzuru misafirperverliği kusursuz hizmet tutkusu ile sizlerin yanında.

Göncü grup olarak yönetimimizden personelimize kadar tam hizmet politikası ile kapılarımızı Her gün bir adım ileriye sloganı ile açıyoruz. Ve siz değerli misafirlerimizi beklerken sizler için size nasıl hizmet edeceğimizi düşünmekteyiz.

O zaman Trakya’nın kalbi olan Edirne ye ve onun ruhunu hissedebileceğiniz bu yeni yuvanıza şimdiden hoş geldiniz.

Saygılarımızla…Yorum Ekle