Çankaya Demirdöküm Servisi 0312 495 29 00

Başçavuş Sok 75 B Küçük Esat Ankara Bu firma 199 defa görüntülenmiştir! Çankaya / Ankara
Firma Adı: Çankaya Demirdöküm Servisi 0312 495 29 00 Telefon Numarası: 03124952900 GSM Numarası: 05445435831 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: cankayademirdokumservisi.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Çankaya Demirdöküm Teknik servis
0312 495 29 00
0544 543 58 31
Çankaya Demirdöküm servis firması olarak 2000 yılından beri teknik servis konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Vermekte olduğumuz bu hizmetler içerisinde her daim en iyi hizmeti verebilmek adına kendimizi geliştirmekte ve firma olarak kendimize farklı konular içerisinde yenilik,ler katmaktayız.
Bu yenilik,ler konusunda her daim haberdar olabilmek adına firma olarak bu konu ile ilgilenmesi açısından firmamız içerisinde yenilikleri takip etmekte olan ekip arkadaşlarımız mevcuttur.
Çankaya Demirdöküm Teknik servis konusunda firma olarak hizmet vermekte olduğumuz ürünler konusunda tecrübeli ve deneyimli teknik ekipler ile çalışmaktayız.

Bu ekip arkadaşlarımızın işleri içerisinde sahip oldukları deneyimleri en üst dereceye çıkarmaları açısından gerekli olan bütün eğitimleri almalarını sağlayarak kendimizi geliştirmekte olan bir firmayız.
Hizmet Kalitemiz Firma olarak sağlamış olduğumuz bazı hizmetler neticesinde müşterilerimizin bizlerden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktayız. Teknik servis firması olarak klima ağırlıklı olmakla birlikte beyaz eşya ve televizyonlara yönelik gerekli hizmetleri sağlamaktayız.
Değişim göstermiş olduğumuz bütün ürünleri 1 yıl boyunca teknik servis firmamızın garantisi altında tuttuğumuzu söyleyebiliriz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen bütün parça değişimleri içerisinde kullanılan parçaların hepsinin orijinal parçalar olduğunu söyleyebiliriz.
Bununla birlikte firmamıza bağlı olan çağrı merkezinin siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına 7/24 bir şekilde hizmet vermekte olduğunu söyleyebiliriz.Yorum Ekle