Dekodelisi

Akşemsettin Mh. Avcı Sk. No:37 / A Sincan – Ankara Bu firma 270 defa görüntülenmiştir! Sincan / Ankara
Firma Adı: Dekodelisi Telefon Numarası: 0534) 874 69 46 GSM Numarası: 0534) 874 69 46 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: dekordelisi.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Bugüne kadar birçok ev, villa, ofis, işyeri, kuaför ve düğün salonu, restaurant gibi projelerde tasarım ve uygulama görevlerinde bulunduk.


Mimarlık & İç Mimarlık
Uygulama İnşaat
Tadilat Revizyon
Antayla Dekorsayon
Antalya iç mimarlık
Antalya ev dekorsayonu
Antalyada mimarlık
ev, anahtar teslim inşaat, betonarme ev, villa inşaatı
Yüksek iş disiplin ve ahlâkımız, profesyonel tasarım ve uygulamalarımızla markalaşma yolunda hızla ilerliyoruz. Hizmet kalitemizde SAYGIN, GÜVENİLİR, TERCİH EDİLEN ÖNCÜ ve SİZE DOST bir firma olma özelliğimizi arttırarak sürdürmek öncelikli hedefimizdir.

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz — Tüm tasarımlar ve fikirler bize aittir. Olabildiğince lüks, modern ve ekonomik olmasına özen gösterdiğimiz bir proje fiyat teklifidir. Kendi ihtiyacınız olan imalat ve uygulamalarla fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

NOT: Antalya’da bulunan bu villaya ait iç mimari tasarım ve uygulamalarımızı görsellerle zenginleştirdik ve detaylandırdık. 3D modellemeler üzerinde ayrıca sorulması gereken önemli soruları belirttik. Böylelikle daha açıklayıcı olmasına özen gösterdik.Yorum Ekle