Novasteell

Aşağı Öveçler Mah. Lizbon Cd. 11 / 33 Bu firma 675 defa görüntülenmiştir! Çankaya / Ankara
Firma Adı: Novasteell Telefon Numarası: 0 542 343 43 08 GSM Numarası: 0 542 343 43 08 Faks Numarası: 0 542 343 43 08 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.novasteell.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında hafif ve ağır çelik yapılar üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Yurt dışında;
İsveç, İspanya, Portekiz, Hollanda, Belçika, İngiltere, Fransa, Finlandiya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Azerbaycan, Fildişi, Zambiya, Moritanya, Libya, Sudan, Irak, Malezya, Endonezya, Etiyopya, Kıbrıs ve diğer dünya ülkelerine hizmet vermektedir.

NOVA STEELL deprem riski yüksek olan coğrafyamızı da Hafif Çelik Yapı alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde hızla yaygınlaşan hafif çelik yapılar konusunda söz sahibi hale gelmiştir.
Geniş açıklıklı endüstriyel yapı, okul, hastane, sosyal konut, çok katlı konutlar, villalar, konteyner ve diğer hafif çelik yapı ihtiyaçlarına cevap veren kurumumuz, sektörün ülke içinde gelişimine katkıda bulunarak güvenli, pratik ve ekonomik yapılar inşa etmeye devam ediyor.
ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Yapı Elemanları Üretimi
Dayanıklı ve akıllı konut projeleri bizden sorulur!
Nova Steell hafif çelik yapı ve konteyner üretimi ile çözüm ortağınızdır.

Modern Konut Çözümleri
Birçok farklı yapı türünde kendini kanıtlamış firmamız, istediğiniz projenin gerçekleşmesinde tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar da yanınızda.

Mobilizasyon Hizmetleri
NOVA STEELL hafif Çelik Yapı dışında, konteyner üretimi ve şantiye kurulumu konusunda oldukça tecrübelidir. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışında imza attığı önemli projelerle kısa sürede sektörde saygın bir yer edinmiştir.Yorum Ekle