Par S Grup Park Bahçe Katı Atık Toplama Personel Temini Turizm İnşaat Ltd. Şti.

Topçu Mah. 1481. Sok. No: 25 / 6 Bu firma 599 defa görüntülenmiştir! Etimesgut / Ankara
Firma Adı: Par S Grup Park Bahçe Katı Atık Toplama Personel Temini Turizm İnşaat Ltd. Şti. Telefon Numarası: 03122603533 GSM Numarası: 05528556669 Faks Numarası: 03122603394 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.parsgrup.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Hizmet Sektöründe 12 yıldır önde gelen şirketlerden birisi olan Pars Kurumsal Şirketler Grubu olarak Odak noktamız müşterilerimizin yaşamını kolaylaştıracak her türlü çözümü sunmaktır.
Değişen ekonomik şartlar kamu kurum ve kuruluşlarının ve özel sektörün ihtiyaçlarını, “Daha düşük maliyetle daha yüksek verim” sunabilen firmalar aracılığıyla çözümlemeye yöneltmiştir. Bu amaca hitaben görev yapan şirketimiz, tüm müşterilerine düşük maliyet ve en az riskle yüksek hizmetler sunmaktadır.
İnşaat, Hazır yemek üretimi, Çocuk, yaşlı ve engelli bakımı, Çöp toplama ve şehir temizliği, Peyzaj, Bina ve Resmi kurum temizliği, Veri girişi ve çağrı hizmetleri, Sterilizasyon, Park ve bahçe bakımı temizliği, Araç kiralama, Temizlik malzeme alımı ve satışı, Mal alımları vb.


Yorum Ekle