Ymp Prefabrik - İletişim Bilgileri - Yenimahalle - Ankara

Ymp Prefabrik

Özpetek Sitesi 1404 Cad. (Eski 1419 Cadde) No: 33 - 35 İvogsan Yenimahalle Bu firma 32 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Ymp Prefabrik Telefon Numarası: 0312 395 11 36 Faks Numarası: 0312 395 56 23 E-Posta Adresi: info@ympprefabrik.com İnternet Adresi: www.ympprefabrik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

TARİHÇEMİZ
Firmamız 15.01.1999 yılında YASİN METAL PREFABRİK SANAYİ adıyla şahıs firması olarak kurulmuştur, 10.06.2007 yılında YMP PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla şirketleşerek prefabrik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Dünya teknolojisini yakından takip ederek ve bu teknolojik gelişmeleri kullanarak siz değerli müşterilerimize kalitede en iyi, fiyatta en ekonomik olanı sunmakta, işlerimizi eksiksiz teslim etmekte ve daima yenilik arayışıyla özenle hizmet vermekteyiz.

YMP PREFABRİK olarak müşterilerimizden aldığımız azim ve güç ilkelerine bağlı olarak en iyiye, en kaliteliye doğru yükselerek yılların vermiş olduğu tecrübe ve disiplin ile kendimizi geliştirmekte ve yeniliklere imza atmaktayız.

YMP PREFABRİK ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman kendimize hedef edinmekteyiz. Bu sayede bugüne kadar yaptığımız işler neticesinde sektörün aranan isimlerinden birisi olmaktan mutluluk duymaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle bundan sonra da bütün gücüyle Türkiye ekonomisine ve halkına hizmet vermeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ
YMP PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak; prefabrik sektöründe dinamik, teknik ve tecrübeli bir kadro ile müşterilerinin çözüm ortağı olmayı başaran, verdiği tüm hizmetlerde aktif rol alarak lider bir şirket olan ve Türkiye’de en iyisi olma yolunda ilerleyen dünyada örnek bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ
YMP PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak; yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmekte ve ülkenin Prefabrik ihtiyacını karşılamaktayız. Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile prefabrik sektörünün en büyük şirketi olmakta kararlıyız.
Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek markamızı en iyi noktalara taşımaktayız.
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşterimiz için iyi ve doğru olana yönelik çalışma,
  • Yenilikçi ve yaratıcı,
  • Samimiyet,
  • Tutarlılık,
  • Dürüst, şeffaf ve etik,
  • İnsanlara ve çevreye saygı,
  • Müşteri odaklı,
  • Çalışanlarının gelişimini desteklemek, takım çalışmasına önem vermektir.


Yorum Ekle