Bursa Zorlu Tel Çit Sistemleri - İletişim Bilgileri - Nilüfer - Bursa

Bursa Zorlu Tel Çit Sistemleri

Atlas Mh. Karadeniz Cd. No: 11 Nülüfer - Bursa Bu firma 260 defa görüntülenmiştir! Nilüfer / Bursa
Firma Adı: Bursa Zorlu Tel Çit Sistemleri Telefon Numarası: 0545 201 00 01 GSM Numarası: 0545 201 00 01 E-Posta Adresi: zorlutelcit@gmail.com İnternet Adresi: www.zorlutelcit.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

2006'dan günümüze güven inşa eden güler yüzlü ekibi ve edindiği tecrübe ile siz müşterilerine hizmet vermeye devam eden kurumsal bir firmayız. Merkezi İstanbulda bulunan firmamızın şubesi Bursa Nilüfer ilçesindedir.

"Daha ilerisi Biz bir Aileyiz."

Misyonumuz: İlkeli dürüst, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Çalışmaları en ileri teknoloji kullanarak müşterilerimizin onayı almak.

Vizyonumuz: Sektörde hak ettiği yeri kazanmak için sürekli yenilik yapmak, tecrübe ve birikimini gerek ar-ge gerek diğer iştirak ortakları ile paylaşmak. Sektöre yön veren köklü, kalıcı, marka bilinirliği olan bir şirket olmak.

15 Yıllık tecrübesi ve kullanmış olduğu son teknoloji makinalarıyla siz müşterilerine ve taleplerine cevap vermek için aralıksız çalışmaktadır. Faaliyet alanları arasında yer alan; Panel Çit, Jiletli Tel, Çim Çit, uygulamalarıyla hız kesmeden devam etmektedir.*Siz müşterilerine kaliteyi ekonomik fiyatlara sunmak için çalışıyoruz.Yorum Ekle