Usta Parkeci - İletişim Bilgileri - Kağıthane - İstanbul

Usta Parkeci

Bayraktar Cd. Burçak Sk. No: 15 Kağıthane - İstanbul Bu firma 112 defa görüntülenmiştir! Kağıthane / İstanbul
Firma Adı: Usta Parkeci Telefon Numarası: 0212 269 29 90 GSM Numarası: 0534 286 29 29 E-Posta Adresi: info@ustaparkeci.net İnternet Adresi: www.ustaparkeci.net
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Gündoğdu Mobilya, şık, kaliteli ve özgün mutfak ve mobilya tasarımlarıyla evinizi renklendiriyor. Sandalyeden sehpaya, aynadan askılığa, mutfaktan kapıya ve parkeden merdivene kadar pek çok ürünü kendi imal edip sizlerle buluşturan Gündoğdu Mobilya, mekanlarınızı yaşanabilir kaliteli alanlara dönüştürüyor.
İmalatlarında kullanıcı rahatlığı, konfor, şıklık işlevsellik ve uzun ömürlülüğü ön planda tutan, kaliteden asla taviz vermeyen Gündoğdu Mobilya, geniş ürün yelpazesi, ve özel tasarım mobilya seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı hedefliyor.
Ürünlerinin tamamında en kaliteli ağaçları ve aksesuarları kullanan Gündoğdu Mobilya kaliteli ürünü ve kaliteli işçiliği uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.
Müşteri memnuniyetini Öncelik ve ilke edinen Gündoğdu Mobilya montaj sonrası ihtiyaç duyduğunuz her konuda da yanınızda yer alıyor.


Yorum Ekle