Wawa İç Mimarlık Ltd. Şti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sitesi 21. Blok No:1 / 3 Bu firma 505 defa görüntülenmiştir! Başakşehir / İstanbul
Firma Adı: Wawa İç Mimarlık Ltd. Şti. Telefon Numarası: 02127062832 GSM Numarası: [Gizli] Faks Numarası: 02127062832 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: www.wawainteriors.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Bir kafeye girdiğinizde, bir ziyarete gittiğinizde veya herhangi bir iç mekanda bu mekanın güzelliğine hayran kaldığınız oldu mu? İşte bu gibi mekanlar genel olarak iç mimarlık firmaları tarafından geliştirilmektedir. İç dekorasyon alanında kendini geliştiren firmalardan birisi olan Wawa İç Mimarlık, müşterilerine bu alanda hizmet sunuyor. İster işletme olun ister ev sahibi firma her müşteriye hizmet sağlıyor.

Farklı İşlerin Adresi: Wawa İç Mimarlık
Kreatif ekibi ile kendinden bahsettiren firma, yalnızca konut sahibi olanlara değil kafe, mağaza, ofis, fuar gibi daha birçok alanda da müşterilerine iç dekorasyon alanında hizmet sunan bir firma olmaktadır. İç mimarlık proje tasarımı yapıp bu projeyi uygulamaya döken firma, müşterilerin de isteği ve revize düzenlemesi ile projeyi hazır hale getirmektedir. İç mimarlık sektöründe müşterilerine profesyonelliğinden bahsetmek yerine onlara referans çalışmaları gösterir ve müşterinin karar vermesini sağlar. Birçok müşteri firmanın projelerı hakkında olumlu yorumlar yapmakta.

Wawa İç mimarlık, iç mimarlık firması ile görüşmek için birçok neden bulunmakta. Müşteriler tasarlanan iç dekorasyon çalışmalarının güzel görünmesini ister. Bu doğrultuda firma müşterilere öncelikli olarak 3 boyutlu bir çalışma gösterir, sonrasında gerekirse revizeler de uygulanıp projeye gerçek anlamda başlar. Bu durum müşteriler için sevilen bir özellik olmakta. Ortama estetik bir görünüm katan projeler, uygun fiyatlı olmasıyla da sıkça tercih edilmektedir.

Daha fazlası için : wawainteriors.com


Yorum Ekle