Yankı Çelik Kapı Ve Dekorasyon

Necip Fazıl Mah. Ulus Cad. No:42 / A Bu firma 482 defa görüntülenmiştir! Ümraniye / İstanbul
Firma Adı: Yankı Çelik Kapı Ve Dekorasyon Telefon Numarası: 5516507096 GSM Numarası: 5516507096 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: yankicelikkapi.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Yankı Çelik Kapı& Dekorasyon, başta İstanbul olmak üzere Anadolu’nun pek çok bölgesine hizmet vermektedir.

20 yıllık köklü firmamız sizlerin de desteği ile kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

İmalat atölyemizde kişiye özel tasarım ve renk uygulaması yapılmaktadır. Atölyemizde her türlü bina giriş kapısı özel ölçü daire çelik kapısı üretilmektedir.. Kapıların kalitesini düşürmeden en cazip fiyatları sizlere sunmaktayız.
İster bütçenize ister beklentinize göre her türlü çelik kapı çeşitlerini sizin istekleriniz koşullarında imalatı yapılmaktadır. Her bütçeye uygun kapı modellerini mağazamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Firmamız en uygun fiyatları ve ödeme koşullarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her ölçüye uygun kapı modellerinin imalatı yapılmaktadır. Özel ölçülü kapılarınız için bizden fiyat alınız.

Her sene yeni çıkan çelik kapı modellerini sitemizde bulabilir. Kendine has çelik kapı modellerini bünyesinde bulunduran firmamız ayrıca apartman kapısı, villa kapıları, yangın kapıları gibi her keseye ve her zevke uygun çelik kapı çeşitlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaktadır.

Müşteri portföyünü her geçen gün arttıran Yankı Çelik Kapı& Dekorasyon, güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı yüz tanıma şifreli ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlamaktadır.

Evinize, iş yerinize, villa ve bina giriş kapıları ile ofisimize bekliyoruz.

Ürün fiyatlarına montaj dâhildir. İstanbul’un çeşitli yerlerine hizmet olanaklarımız mevcuttur. İsterseniz oturduğunuz yerden bizi arayabilir ve çelik kapı siparişinizi oluşturabilirsiniz. İlginize ve alakanıza teşekkür eder iyi alış verişler dileriz.Yorum Ekle