Hırdavat Fırsatı

1202 / 4 Sok. No:37 Yenişehir İzmir Bu firma 190 defa görüntülenmiştir! Konak / İzmir
Firma Adı: Hırdavat Fırsatı Telefon Numarası: 02324598072 Faks Numarası: 02324598070 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: hirdavatfirsati.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

www.hirdavatfirsati.com, Türkiye'nin hırdavat sektöründe hizmet veren köklü bir firma olan Azim Hırdavat'ın profesyonel online satış mağazasıdır. Azim Hırdavat firması 1974 yılından bu yana hırdavat sektöründe faaliyet göstermekte olup, Kale Kilit Firmasının 35 yıllık ve Doğanlar Kapı Kolları firmasının 30 yıllık bayisidir. Bu sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sitenin avantajları arasında birçok ürünün doğrudan ithalatçısı olmaları sayesinde fiyatların oldukça uygun olması yer almaktadır. Türkiye'nin tüm bölgelerinde toptan satış yapan Azim Hırdavat, sitemiz üzerinden bireysel müşterilere de uygun fiyatlarla satış yapmaktadır. Ayrıca, sitemiz tamamen güvenilir bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

www.hirdavatfirsati.com'da birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Kapı aksesuarları, mobilya aksesuarları, hırdavat ürünleri, kulp çeşitleri, yapıştırıcı çeşitleri, ankastre ürünler, kapı kolu çeşitleri, kilit çeşitleri, banyo aksesuarları ve mutfak aksesuarları gibi birçok ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitede bulunan ürünler, sektörde öne çıkan kaliteli markaların ürünleridir ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak güncellenmektedir.

www.hirdavatfirsati.com, Türkiye'nin ilk profesyonel online hırdavat ve aksesuar satış mağazası olması ile müşterilerine yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siz de hızlı ve güvenli bir şekilde ihtiyacınız olan ürünleri satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Yorum Ekle