İzmir Siding

Fırat Mahallesi 647 / 12 Sok No 93 / A Buca İzmir Bu firma 437 defa görüntülenmiştir! Buca / İzmir
Firma Adı: İzmir Siding Telefon Numarası: 05073510977 GSM Numarası: 05073510977 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: izmirsidng.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN
Öncelikle dış cepheniz için düşündüğünüz uygulamanın amacını belirleyin. İhtiyaç nedenleriniz bir veya daha fazla olabilir.

Yakıt masraflarından tasarruf etmek istiyorum.
Evime değer katsın istiyorum.
Evimi dış etkenlerden korumak ve ömrünü uzatmak istiyorum.
Enerji kimlik belgesinde üst sınıflarda yer almak istiyorum.
Evimin kışın sıcak, yazın serin olmasını istiyorum.
Evimin dış cepheden su almasını önlemek istiyorum.

SINIRLARI ÇİZİN
Günümüzde ısı yalıtımı uygulamalarında pek çok ürün ve alternatifin olması karar sürecinizi zorlaştırabilir. İstediğiniz uygulamanın sınırlarını çizmek karar verirken işinizi kolaylaştıracaktır.

Uzun ömürlü bir malzeme olmalı
Isı tasarrufu sağlamalı
Tekrar maliyet oluşturacak bir bakım masrafı gerektirmemeli
Hafif olmalı ve evime gereksiz yük bindirmemeli
Yangına dayanım göstermeli
Dayanıklı bir malzeme olmalı. Doğal koşullara uyum sağlamalı.
Estetik olarak göze hoş gelmeli
Evimin değerini arttırmalı

3. Adım
İLHAM ALIN
American Siding ile değerlenen yapılara göz atın. Kendi yapınız için en uygun model ve renkleri belirlerken örneklerden ilham alın.4. Adım
ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİNDEN FAYDALANIN
Yapınız hakkında detaylı bilgi almak için konunun uzmanı bir kişiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yerinde yapılacak ücretsiz keşif ve projelendirme çalışması sizin yapınızı daha iyi tanımanızı ve en uygun malzeme seçimini yapmanızı sağlayacaktır.

5. Adım
REFERANS ALIN
Teklif aldığınız Yüklenicinin referanslarını mutlaka sorgulayın. Düşündüğünüz uygulamayı daha önce tercih etmiş insanların tecrübeleri karar vermenizde etkili olacaktır.


6. Adım
KARAR VERİN
Tüm bu süreçleri tamamladıktan sonra yapınız için en uygun çözüme karar verin. Bu süreçte hatırlamanız gereken en önemli konu gerçek tasarrufun; bakım masrafı gerektirmeyen, yangın riski oluşturmayan, binanın nefes almasını sağlayarak yapı ömrü boyunca her türlü zorlu hava koşullarına karşın yalıtım performansını koruyan malzemeler ile sağlanmasıdır.

American siding paket sistemi bu tanıma uygun bir ürün. Pek çok özelliği ile sürdürülebilirliğe olan katkısı ile güvenli bir ısı yalıtımı ürünü.


7. Adım
AMERICAN SIDING AYRICALIĞININ KEYFİNİ ÇIKARIN
Klasik sıvalı dış cephe ısı yalıtımı uygulamalarına kıyasla, American Siding Isı Yalıtım Sistemi uygulamasının ne kadar hızlı ve pratik olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.

Uygulama sürecinde alternatif cephe uygulamalarına göre çevre kirliliğinin minimum düzeyde olması ve uygulamanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi yaşam konforundan taviz vermemenizi ve estetik tasarrufa en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Uygulama tamamlandıktan sonra binanızın dış cephesi ile ilgili herhangi bir boya/bakım işlemi düşünmek zorunda kalmayacak ve ettiğiniz tasarruf sayesinde diğer ihtiyaçlarınıza kaynak yaratabileceksiniz.Yorum Ekle