Beyfırın İmalat Sanayi

Toprak Sarnıç, Dikkat Sk. 19 / 1, 42010 Meram / Konya, Türkiye Bu firma 74 defa görüntülenmiştir! Meram / Konya
Firma Adı: Beyfırın İmalat Sanayi Telefon Numarası: +90 551 119 06 18 GSM Numarası: +90 551 119 06 18 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: karafirintasfirinustasi.net
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Konya’da uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, farklı özelliklere sahip taş fırınların imalatı, satışı ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır. 20 yıldır portatif taş fırın üretimiyle müşterilerine hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Ürün yelpazemizde odunlu ve doğalgazlı lahmacun pide fırınları, odunlu lahmacun pide fırınları, doğalgazlı ve elektrikli lahmacun pide fırınları, elektrikli lahmacun pide fırınları, odunlu ve LPG’li lahmacun pide fırınları ile doğalgazlı lahmacun pide fırınları bulunmaktadır. Fırınlarımız CE belgeli ve Gazmer onaylı olup A1 atmosferik bacaya sahiptir. Modüler yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabilirler. Kaliteli ve ekonomik bir fırına sahip olmak, iş yeriniz için en uygun ve yasal sorun yaşamayacağınız bir fırın almak istiyorsanız, bize mutlaka ulaşın.

Fırınlarımız, taleplerinize özel olarak üretilmektedir. Fırın satın almadan önce ürünlerimizi inceleyin ve fiyat teklifi almadan karar vermeyin. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler için biz buradayız.


Yorum Ekle